KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12275108

nr 1227 5108

Ester Henning

(1887-1985), Sverige

Blandteknik, Midsommardans. Osignerad, 49x40 cm, oramad

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 7 januari 2019
kl 18:31:36

Ester Henning

Läs mer om Ester Henning